| Wystąpiły następujące problemy: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 473 - File: inc/functions.php PHP 8.3.30 (Linux)
|
![]() |
|
W moim mieście warto zjeść... - Wersja do druku +- Forums Dyskusyjne (https://www.dyskusyjne.pl) +-- Dział: Kultura (https://www.dyskusyjne.pl/forumdisplay.php?fid=29) +--- Dział: Restauracje (https://www.dyskusyjne.pl/forumdisplay.php?fid=35) +--- Wątek: W moim mieście warto zjeść... (/showthread.php?tid=107) |
W moim mieście warto zjeść... - sawAnna - 12-03-2012 No właśnie, jesteśmy z różnych miast, ale chyba też przemieszczamy się między miastami? Co byście polecili innemu forumowiczowi, który byłby przypadkiem w waszym mieście? Co powinien zjeść i GDZIE? Albo chociaż GDZIE
|